• BİZ KİMİZ
  • KURUCU BAŞKAN
  • VİZYON-MİSYON
  • ORGANİZASYON ŞEMASI

BİZ KİMİZ

İngiltere’nin Cambridge şehrinde 13 yıllık kazanmış olduğu uluslararası kariyerini ve çalışmalarını uygulamak kaydı ile kendi ülkesine ve iş hayatına profesyonelleşme ve sonuç odaklı bakış açısını kazandırıp, stratejik çözümler üretmek amacıyla Hüseyin BUDAK tarafından 2013 yılında “Eon Danışmanlık” Şirketi kurulmuştur. Kuruluş gününden itibaren Madencilik, İnşaat ve Enerji sektörlerinde profesyonel çalışma kararlılığı ile tecrübeli ve uzman ekip arkadaşlarıyla beraber başarılı projelerle çalışmalarını sürdürmektedir.

HÜSEYİN BUDAK

1978 Kütahya doğumlu Hüseyin Budak lise öğrenimini İstanbul Etiler Lisesi’nde tamamlamış olup, 2000 yılında Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden Çevre Mühendisi olarak mezun olmuştur. Bitirme tezi olarak; Avrupa Birliği Mevzuatına uygun olarak inşaat atıkları, sanayi atıkları, radyoaktif atıklar ve tıbbi atıkların güvenli şekilde taşınıp bertaraf edilmesi konulu projesini hazırlamıştır. Bu proje üniversiteden derece alan bir tez olmuştur.

2000 yılında Londra’da çeşitli eğitim ve araştırma kurumlarından Akademik İngilizce Dil Eğitimi aldıktan sonra Cambridge Anglia Polytechnic Üniversitesi ( APU ) nden 2002 yılında MA Business and Management diploması almıştır. 2004 ten bu yana Cambridge Üniversitesi’nde Gönüllü Eğitim Koçluğu yaparak İngiltere’nin dışından gelen öğrencilere öncülük etmiştir. Ayrıca 2005 yılında Cambridge Hills Road Sixth Form College’de üst düzey yöneticilik eğitimi almıştır.

Lisans öğreniminin ardından 2002 – 2007 yıllarında İngiltere’nin tanınmış İnşaat ve Yapı malzemeleri alanında faaliyet gösteren B&Q, Kingfisher Şirketi’nde Cambridge şehrinde profesyonel yönetici olarak görev yapmıştır.

2007-2013 yıllarında Gıda sektöründe faaliyet gösteren Club Cafe Cambridge markasını kurmuştur. Faaliyetlerinden ötürü Cambridge Üniversitesi ve Belediyesi tarafından ödüllendirilen en genç Türk girişimcidir. Dünya Türk İş Konseyi ( DTİK ) nin İngiltere Cambridge İş Adamları üyesi olarak çalışmalar yapmıştır.

İnsana ve insanlığa hizmet etmek sebebiyle uluslararası iş örgütlerinden meslektaşlarıyla sıkı ilişkiler içindedir. Yaşam misyonu; ‘ İnsan hakları adına ve gelişen dünyanın tabanı olan demokrasi adına hareket ederek, evrensel insanlığın sonsuz huzurunun gereği için çalışmak en önemli ilke .’ olarak benimsemiştir.

VİZYONUMUZ

EON Danışmanlık olarak ilkemiz, markamızı maden, enerji ve inşaat sektöründe farklı, yenilikçi ve özgür temeller üzerine kurarak, ülkesinde ve dünyada aranan bir marka haline getirmektir. İş aşkımız ve çalışma prensibimiz ile disiplinli ve sonuç odaklı çalışarak; sektöründe farkındalık yaratmak ve insanların konforlu, özgür ve mutlu yaşamaları hedeflenmektedir.

MİSYONUMUZ

EON Danışmanlık olarak dünya görüşümüz, uluslararası platformlarda ülkemizi danışmanlık yaptığımız projelerle temsil edebilecek nitelikte olmak, temeli insana ve doğaya saygı duyan bir değer yaratmaktır.

EON Organizasyon Şeması